"Гриміли бої за Широке..."

Організатор:
Краєзнавчий сектор РКЗ "Широківська районна бібліотека"
Дата початку:
23.02
Дата завершення:
23.02
Час початку:
14:00
Час завершення:
14:45
Місце проведення заходу:
читальна зала районної бібліотеки
Опис:

Стоять обеліски, на славу багаті, Вклонімося низько безсмертним солдатам. Вони воювали у грізну годину, В боях захищали свою Батьківщину!

72 роки мирне небо височить над оселями Широківщини. Вже у минулому негаразди та страшні дні окупаційного режиму, який зазнали жителі нашого краю. Та пам'ять про тих, хто, не шкодувавши себе, рятував рідну землю і приніс перемогу над окупантами, живе і нині. Скільки б не пройшло років і десятиріч ми завжди будемо звертатися до тих історичних подій, що знаменують перемогу життя над смертю, розуму над безумством, гуманності над варварством. І ніколи в наших серцях не згасне любов до рідного краю та вдячність солдатам-визволителям.

Напередодні Дня визволення селища Широке в районній бібліотеці для молоді проведено альманах пам’яті «Війні немає забуття». Захід побудовано на місцевому матеріалі – книзі «Широківщина в роки війни», яку упорядкували наші видатні земляки Л.А.Бай та В.О.Ганенко і яка була презентована присутнім у вигляді буктрейлеру «Книга, як пам'ять про війну». Розповідь ведучих перепліталася з поетичними рядками поетів-земляків М.Олексієнка, О.Пільонова та В.Дякова. Особливо вразив присутніх вірш Миколи Васильовича «70 років без війни», присвячений подвигу нашого земляка Помпика Григорія Івановича. Завершився захід презентацією тематичної виставки «Гриміли бої за Широке» та бібліографічним оглядом літератури, представленої на ній.

/Files/images/P1302313.JPG

/Files/images/P1302325.JPG