Працює Інтернет-центр

Організатор:
РКЗ "Широківська районна бібліотека"
Дата початку:
09.02
Дата завершення:
09.02
Час початку:
10:00
Час завершення:
11:00
Місце проведення заходу:
Інтернет-центр районної бібліотеки
Опис:

Сучасна бібліотека – це не тільки зібрання книжкових колекцій, але й величезний світ соціальних комунікацій для людей, об’єднаних пошуком знань. Реальне майбутнє – в тих бібліотеках, які поєднують традиційну культуру спілкування з книгою та нові інформаційні технології. В Широківській районній бібліотеці таке поєднання стало можливим відтоді, як, завдяки перемозі в конкурсі від програми «Бібліоміст» (2013 рік), в книгозбірні було встановлено шість комп’ютерів для користувачів з підключенням до мережі Інтернет та відкрито Інтернет-центр. Сьогодні робота Інтернет-центру це:

- допомога користувачам в організації он-лайн пошуку та навігації в мережі Інтернет; - безкоштовний доступ до Інтернет-ресурсів; - групове та індивідуальне навчання користувачів роботі на ПК; - безкоштовні он-лайн консультації спеціалістів; - он-лайн спілкування за допомогою програми Skype та багато інших цікавих і корисних послуг.

Саме завдяки роботі Інтернет-центру колектив районної бібліотеки мав змогу 9 лютого о 10 год. ранку вийти на тестовий зв'язок з Дніпропетровською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія та поспілкуватися зі своїми старшими колегами.

/Files/images/P1162194.JPG