«Є.Маланюк: імператор залізних строф»

Організатор:
РКЗ "Широківська районна бібліотека"
Дата початку:
03.02
Дата завершення:
06.02
Час початку:
09:00
Час завершення:
17:00
Місце проведення заходу:
читальна зала районної бібліотеки
Опис:

«Внук кремезного чумака, Січовика блідий праправнук, — Я закохавсь в гучних віках, Я волю полюбив державну...»

Так сказав про себе видатний український поет Євген Маланюк, який прийшов у цей світ 120 років тому, щоб, проживши даний Господом вік, залишити нащадкам у спадок оригінальні твори, неперевершені переклади світової поезії, свої мрії–роздуми про Україну й українську культуру, про місце і роль митця у духовному поступі нації.

До річниці з дня народження поета в читальній залі Широківської районної бібліотеки оформлено виставку-знайомство «Є.Маланюк: імператор залізних строф». Матеріали виставки знайомлять відвідувачів книгозбірні з життєвим та творчим шляхом однієї з найяскравіших постатей вітчизняної літератури XX століття. Він не з доброго дива став поетом-вигнанцем з рідної землі, але усією своєю творчістю прагнув сприяти відродженню української держави, народженню сильної та самобутньої української нації. Протягом довгого і складного життя Євген Маланюк жодного разу не зрадив собі, не зрікся свого добровільного вибору, того хресного шляху, який пророкувала його розіп'ята душа.

«Можна смерть лиш смертю здолати, Тільки в тім таємниця буття. І зерно мусить вмерти, щоб дати В життєдавчому житі – Життя».

/Files/images/P1030857.JPG

/Files/images/P1030858.JPG

/Files/images/P1030860.JPG